Vánoce v Kutné Hoře bez tradičních vánočních trhů

Vánoce v Kutné Hoře bez tradičních vánočních trhů
Vánoce v penzionu Kutna v Kutné Hoře

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento rok se budeme muset v Kutné Hoře obejít bez tradičních vánočních trhů, které probíhaly hned na několika místech ve městě.

Řada místních podniků nabídla trhovcům, aby svá připravená díla vystavili

u nich v prodejně, proto, když budete procházet Kutnou Horou, může se vám stát, že v prodejně s oblečením narazíte na prodej rukodělných výrobků.

Vánoční dílničky pro děti (i dospělé) zrušeny nebyly, proto se v Kutné Hoře pusťte do tvoření třeba hned u nás za rohem v Husově ulici. V Al Andalous Boutique si vedle výborných oříšků můžete dát také kávu, vyrobit si jmenovku na dárek a nakoupit vánoční výrobky od seniorů z místního domova pro seniory.

Tvoření bude pokračovat i v knihtiskárně, Na Kozím plácku a o víkendu i na mnoha dalších místech.  https://www.kutnahora.cz/file/9247_1_1/download/

Vánoční výstavy je za dodržení aktuálních vládních opatření také možné navštívit, proto věřím, že si svůj kulturní program v Kutné Hoře najdete.

Určitě si zajděte také na kávu nebo se jen projděte naším krásným městem. Vedle památek vás čekají i malebné uličky a zákoutí, která leckoho překvapí.

Vánoční strom se již tradičně rozsvítil tuto sobotu 4. 12. na Palackého náměstí. A proč až 4. 12.? Na svátek sv. Barbory, naší patronky.

Kutná Hora je plná příběhů, přijeďte je zažít.