Vážení hosté,

vzhledem k současné situaci, kdy jsou kladeny zvýšené hygienické požadavky na ubytovací zařízení Vás chceme informovat, jakým způsobem budete u nás chráněni:
Všechny pokoje jsou pravidelně po každém hostovi vydezinfikovány včetně matrací a lůžkovin speciálním přípravkem pro tyto účely.
Používáme i voňavý dezinfekční spray do ovzduší, který budete mít také na pokoji a kdykoliv ho můžete použít.
Na pokoji bude k dispozici vždy také dezinfekční gel a dezinfekční přípravek, kterým si sami můžete dezinfikovat koupelnu a pokoj.
Pravidelně budeme dezinfikovat při zvýšeném počtu hostů zábradlí a kliky.
Dále bychom rádi hosty upozornili na to, že apartmán pro rodinu, kde jsou dvě ložnice, je samostatný vstup přímo zvenku a jeden další pokoj až pro 3 hosty také. Tím se potkávání s dalšími hosty minimalizuje.
Dva další pokoje mají sice společný vstup přes recepci, ale každý vchod je v prvním patře na jiné straně. Budeme se co nejvíc snažit, v rámci možností, aby v tomto případě byl obsazen jen jeden z pokojů pro větší komfort hostů.

Pro hosty máme také připravenou zahrádku, kde jsou stoly vzdáleny dostatečně od sebe.
Vzhledem k tomu, že náš rodinný penzion má pouze 5 pokojů, je tím zabezpečené, že se u nás nebudete potkávat s větším počtem lidí.
Při běžném provozu jsme měli k dispozici dole v jídelně pouze jednu rychlovarnou konvici, nyní budou mít hosté konvici také v každém pokoji jen pro sebe a dále nádobí na snídani, kávu, čaj, cukr, aby si snídani mohli připravit přímo na pokoji, pokud to bude pro ně příjemnější.
Do společných vnitřních prostor budeme hosty prosit o vstup se zakrytým nosem a ústy.

Těšíme se velice na Vaší návštěvu.

Jana Krejníková
Ivan Krejník
Dominika Kořínková